search
slogan

Z mąk Dolnośląskich wielu polskich piekarzy wypieka aromatyczne pieczywo. Z Mąk Dolnośląskich wiele osób wyczarowuje również znakomite wypieki, tworzące niepowtarzalną, rodzinną atmosferę w domu...

Sprawni mistrzowie kuchni domowej wyczarowują z białego puchu najbardziej oryginalne i wyszukane potrawy. Dobra mąka to nie tylko zdrowie i podstawa pożywienia, to również sztuka komponowania zarówno prostych, jak i wykwintnych dań. Mąka może być głównym składnikiem pożywnego obiadu i wymyślnego deseru, pikantnej przekąski i łagodnego, dziecięcego śniadania. Pragniemy Państwa serdecznie zaprosić do współredagowania naszego skarbca z ciekawymi recepturami i przepisami na kuchenne "czary z mąki".

Wśród owych czarów nie może braknąć miejsca również na kaszę mannę - "niebiański" składnik dziecięcej i deserowej kuchni naszych domów. Jeżeli posiadacie Państwo oryginalny, ciekawy przepis na danie lub deser, które swój niezrównany smak zawdzięczają delikatnej mące lub kaszy mannie - przyślijcie go do naszego serwisu, aby podzielić się nim z miłośnikami dobrej kuchni.